10-06-2015

PRACOWNIA SPAWALNI

Prowadzimy szkolenia w zakresie spawania wszystkimi metodami oraz cięcia plazmowego, a pracownia wyposażona jest w szereg urządzeń spawalniczych, posiadających Certyfikat Instytutu Spawalnictwa.
Wyposażona w maszyny i urządzenia do obróbki metali, takie jak tokarki, frezarki i szlifierki. Wykonujemy tu prace związane z świadczonymi usługami i zleceniami.
W ramach praktyk zawodowych, pod kierunkiem wykładowców, uczniowie dokonują tu napraw, przeglądów, montażu i demontażu maszyn i urządzeń dla kształcenia uczniów w zawodach mechanicznych.
Bardzo dobrze wyposażone we wspomagany komputerowo sprzęt diagnostyki samochodowej. Posiadają kilka stanowisk naprawczych z podnośnikami kolumnowymi, urządzenia do ustawiania geometrii, oświetlenia i hamulców. Posiadają również urządzenia do ustawiania zbieżności i wyważania kół oraz zmiany opon.
Wyposażone w układy i urządzenia do nauki praktycznej w zawodach związanych z elektrycznością. Pracownie montażowe, pomiarowe i diagnostyczne zajmują się zagadnieniami pomiarowymi z miernictwa elektrycznego.
Wyposażone w nowoczesny sprzęt komputerowy, wspomagające naukę grafiki komputerowej w zakresie grafiki wektorowej i rastrowej, projektowania 3D w systemie CAD i składu dokumentów dla poligrafii.
Wyniki egzaminu praktycznego potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie - sesja czerwiec 2015.
Centrum Kształcenia Praktycznego w Piotrkowie Trybunalskim świadczy usługi na lokalnym rynku edukacyjnym w zakresie zajęć praktycznych i praktyk zawodowych dla uczniów szkół zasadniczych i techników z branż elektrycznych, elektronicznych, informatycznych, mechanicznych i samochodowych.
Kształcimy uczniów w zawodach:
- technik elektryk
- technik elektronik
- technik mechatronik
- technik informatyk
- technik budowy maszyn
oraz
07-06-2015

kursy spawalnicze

- dające międzynarodowe uprawnienia!
Zajęcia prowadzone są w nowocześnie wyposażonych stanowiskach, w pracowni posiadającej atest Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach, przez doświadczonych i wysoko kwalifikowanych instruktorów z uprawnieniami spawalniczymi Egzaminy są przeprowadzane przez Dozór Techniczny.

Kontakt

ul. Targowa 3
97-300 Piotrków Trybunalski
tel. 44 6495659 fax 44 6496462
e-mail: ckp@ckp.piotrkow.pl

Niedziela 22 lipca 2018

Wawrzyniec, Bolesława, Magdalena, Pankracy, Laurencjusz, Albin, Naczęsława, Benona

Na skróty

slide1 slide2 slide3