Dzisiaj: Poniedziałek 18 stycznia 2021

Jak wspierać nastolatków w depresji? Szkolenie dla rodziców

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 8 =
zdjęcie
„Depresja u nastolatków. Jak ich wspierać w stawaniu się szczęśliwym dorosłym?”. To temat szkolenia dla rodziców, które organizuje Miejska Biblioteka Publiczna.
W czasie spotkania rodzice uzyskają informacje, jak wzmacniać poczucie własnej wartości u dzieci. Dowiedzą się, co należy zrobić, aby wspierać ich dobrostan psychiczny i emocjonalny. Otrzymają wskazówki i podpowiedzi jak odczytywać sygnały alarmowe i jak mądrze reagować, gdy już dzieje się coś niepokojącego.
Spotkanie poprowadzi Ewa Szaro - psycholog w specjalności psychologia kliniczna, członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Specjalizuje się w pracy z młodzieżą od 12 roku życia. Realizuje diagnozę z zakresu trudności wychowawczych oraz emocjonalnych młodzieży, zaburzeń wieku dorastania, problemów w funkcjonowaniu rodziny. Leczy zaburzenia nerwicowe, nastroju oraz osobowości.

Szkolenie odbędzie się on-line 27 listopada o godz. 17.00. Zapisać można się poprzez link: https://app.livewebinar.com/168-297-016 (w razie pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 530 752 569).

Projekt dofinansowany w ramach programu Promocja czytelnictwa dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.
← powrót