Dzisiaj: Środa 20 stycznia 2021

Mistrzynie z "Jaskółczyna"

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 4 =
IMG_20201122_115605
Tancerki z piotrkowskiego klubu „Jaskółczyn” ponownie udowodniły swój wielki talent. Tym razem świetne występy zanotowały podczas Mistrzostw Polski w Tańcu Sportowym.
Kolejny udany występ zaliczyły tancerki z piotrkowskiego klubu „Jaskółczyn” podczas Mistrzostw Polski w Tańcu Sportowym. W tym roku zawody podzielone były na dwa etapy, które odbyły się w Łodzi i Radzyminie. Mistrzostwa przeprowadzone były przez Polski Związek Tańca Sportowego, który ma wyłączne prawo do prowadzenia współzawodnictwa o tytuł Mistrza Polski oraz powoływania kadry narodowej do reprezentowania kraju w zawodach rangi Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy. Wszystko odbyło się zgodnie z przepisami Inretnational Dance Federation.
- Mimo specyficznej sytuacji, ciężka systematyczna praca naszych zawodników i trenerów, całoroczne starty w kolejnych eliminacjach oraz zgromadzona wysoka punktacja w rankingach pozwoliła na wejście naszych tancerzy do ścisłych finałów – mówi Małgorzata Markiewicz z klubu „Jaskółczyn”.

Piotrkowskie tancerki sięgnęły po tytuły mistrzowskie:
Mistrzowie Polski Duet Free Dance Category - Antonina Jarzębska i Julia Gaj (kadetki)
Mistrzowie Polski Duet Free Dance Category duet - Kinga Klimczyk i Wiktoria Justyna (młodzieżowcy)
Mistrz Polski Dance Show małe grupy - zespół „MAXI AEROBIK” (młodzieżowcy)
Mistrz Polski Disco Dance małe grupy - zespół „AEROBIK”(juniorzy) Mistrz Polski Hip - Hop Solo - Wiktoria Justyna (młodzieżowcy)
Wicemistrz Polski Free Dance Category solo - Antonina Jarzębska (junior)
Wicemistrz Polski Free Dance Category solo - Julia Gaj (kadet)
Wicemistrzowie Polski Duet Free Dance Category - Julia Podlejska i Kornelia Wiernicka (młodziki)
Wicemistrz Polski Fantasy Show – zespół „AEROBIK” (juniorzy).

- Dzięki doświadczonej kadrze trenerów i zastosowaniu odpowiednich technik treningu w zakresie tańca i akrobatyki, a także wytrwała mozolna praca naszych podopiecznych sprawia, iż marzenie o sukcesie staje się rzeczywistością – wyjaśnia Magdalena Markiewicz. – „Jaskółczyn” stwarza możliwości dla wszystkich którzy kochają taniec. Mamy nadzieję, że trudny pandemiczny czas minie i ruszymy na festiwale, aby zaprezentować się przed pełną publicznością i nadal rozwijać nasze pasje.
← powrót