Dzisiaj: Poniedziałek 18 stycznia 2021

Sukces ucznia „Budowlanki”

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 9 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 9 =
zdjęcie
Mateusz Fijołek uczeń „Budowlanki” został finalistą XLIX edycji Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia”. Za wybitne osiągnięcia edukacyjne otrzymał także stypendium ministerialne.
Turniej Budowlany „Złota Kielnia” to jeden z nielicznych konkursów przeznaczony dla uczniów Branżowych Szkół I Stopnia. Laureaci i finaliści zostają zwolnieni z egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie.
W tym roku tytuł laureata zdobył Mateusz Fijołek, który zajął piąte miejsce w kraju w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych.

Mateusz Fijołek jest uczniem III klasy Branżowej Szkoły I Stopnia.
- Mateusz swój sukces zawdzięcza ciężkiej pracy i wytrwałości – mówi Edyta Wiernicka, dyrektor ZSPiPO-W nr 3. - Jest odpowiedzialny i odporny na stres, bo przecież rywalizacja na tym poziomie jest nie lada wyzwaniem. Za swoją pracę został nagrodzony stypendium ministra właściwego ds. oświaty i wychowania za wybitne osiągnięcia edukacyjne w roku szkolnym 2019/2020.

- Wiedza, doświadczenie i umiejętności to domena nauczycieli praktycznej nauki zawodu uczących w Zespole Szkół Ponadpodstawowych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3, dzięki nim świetnie przygotowani teoretycznie i praktycznie uczniowie Budowlanki śmiało rywalizują podczas zawodów i turniejów nie tylko w Polsce, ale także reprezentując nasz kraj na arenie międzynarodowej - dodaje dyrektor Wiernicka.

Galeria zdjęć:
- zdjęcia od nr 1 do nr 3: Mateusz Fijołek laureat konkursu "Złota Kielnia".
← powrót